„Károlyi Gáspárnak méltó tisztesség adassék!”

2011. május 16., címkék: nagykárolyi egyházmegye, károli gáspár, találkozó

Tizenegyedik alkalommal rendezték meg a Károlyi Gáspár Napokat a hétvégén Nagykárolyban.

Egyházmegyei választások Királyhágómelléken

2010. szeptember 01., címkék: érmelléki egyházmegye, királyhágómelléki egyházkerület, Határon túl, aradi egyházmegye, nagykárolyi egyházmegye, egyházi választások, temesvári egyházmegye, zilahi egyházmegye, nagybányai egyházmegye, szatmári egyházmegye (kre), bihari egyházmegye (kre)

Augusztus utolsó péntekén az egyházkerület egyházmegyéiben választó közgyűléseket, illetve egyházkerületi tisztségjelölő gyűléseket tartottak.